מכירים את זה שיש לכם מגירת תבלינים (או מדף תבלינים) עם עשרות סוגי תבלינים שונים ומשונים, חלקם בשימוש יומיומי וחלקם בשימוש חד שנתי (ובטח פגו תוקף מזמן) ולאחר זמן מה כבר בקושי רואים את המדבקה על הבקבוק ובקושי יודעים לזהות איזה תבלין זה? בדיוק למצבים האלו יש את התחום של מדבקות תבלין, או מדבקות לתבלינים.

 

מדבקות לתבלינים - בודדים או בסיטונאות

 

כמובן שאם אתם יצרני תבלינים, אז כדאי שהמדבקות אשר אתם מדביקים על בקבוקי התבלין יהיו חזקות ועמידות ולא יתפרקו או ייעלמו לאחר מספר חודשים.

 

הרי המוצר שאתם מוכרים נשאר על המדף במשך זמן רב, לעתים אפילו שנים, ולכן חשוב מאד שהמדבקה תישאר חזקה וברורה כל עוד המוצר בתוקף.

 

אבל... יש לא מעט אנשים פרטיים שיודעים שהמדבקות לא יחזיקו מעמד ולכן רוכשים מדבקות לתבלינים באופן פרטי וכאשר קונים את בקבוק התבלין מיד בהתחלה מדביקים את המדבקה הרלוונטית וכך חוסכים לעצמם כאב ראש עתידי.

 

תחשבו שהשקעתם הרבה זמן, כסף ואנרגיה בהכנת ארוחת ערב משפחתית ל- 15 אורחים, מנות ראשונות, מנות ביניים, שלושה סוגי בשרים ותוספות ואפילו קינוח, אבל בגלל שטעיתם בתבלין (לא באשמתכם) שהמדבקה שלו לא הייתה ברורה, כל הארוחה נהרסה והבשר יצא עם פפריקה חריפה במקום פפריקה מתוקה לדוגמא. לא נעים...

 

מדבקות לתבלינים זה מוצר לא יקר, לא לקהל הפרטי ולא ליצרני התבלינים. כמו מוצרי מדבקות נוספים, רוכשים גלילים גדולים של מדבקות תבלינים, בגודל המדויק ועם הכיתוב שמתאים לכם (יש לנו מחלקה גרפית אם אתם צריכים עזרה בכיתובים, בצבעים או בלוגואים) ופשוט מדביקים על הבקבוקים, בדרך כלל בצורה אוטומטית.

מדבקות לתבלינים

053-8094265​

053-8094265