כיום ניתן למצוא מדבקות בגלילים בבתי עסק רבים בכל רחבי העולם. מדבקות מכל הסוגים ניתן לייצר בגלילים ובכך למעשה לאפשר לעסקים וחברות יצרניות מתחומים שונים ליהנות מן המדבקות הדרושות. תוויות איכות בע"מ עומדת לשירותכם ותעשה את כל האפשרי על מנת לתרום את ניסיונה העשיר בתחום לטובתכם ולהבטיח את הכנתן של המדבקות האיכותיות להן אתם זקוקים בטכנולוגיות שונות: הדפסה דיגיטלית, אופסט או פלקסו, במחירים הנוחים ביותר וברמה הדיוק הגבוהה מכל שתענה על כל צורך שלכם.

 

מדבקות בגלילים – המענה המושלם לכל צורך

 

מדבקות בגלילים מהוות את אחד הפתרונות היעילים ביותר בעבור בתי עסק רבים מכל תחומי התעשייה. כך שבין אם אתם מייצרים חומרי ניקוי, מוצרי קוסמטיקה או שמא אתם פועלים בתחום המזון, הרי שתוכלו להיעזר במדבקות אלה בכדי לסמן את המוצרים השונים אותם אתם מייצרים ומשווקים.

בשעה שאתם זקוקים לכמות גדולה של מדבקות, מצב בו לרוב יהיה מדובר בצורך במיתוג של מוצרים רבים, הרי שניתן יהיה להדפיס גלילי מדבקות אשר עשויים ממגוון רחב של חומרים או בצבעים שונים. זאת תוך התאמה מלאה לכל בקשה או דרישה שלכם.

 

חשוב לציין כי מדבקות בגלילים יכולות להיות המענה המושלם לכל צורך, בין אם פרטי או עסקי, לסימון ותיוג של פריטים רבים.

 

יתרון ברור של מדבקות בגלילים הוא האפשרות להדביק את המדבקות על המוצרים שלכם באופן אוטומטי בעזרת מכונות הדבקה אוטומטיות, בכמויות גדולות ובמהירות רבה. על מדבקות אלו ניתן גם להדפיס במפעלכם תאריך ייצור ותאריך פג תוקף לפי דרישת החוק.

 

מקצועיות ודיוק בכל פרויקט

 

חברת תוויות איכות בע"מ חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה ועל כן מקפידה על עמידה ברמה הגבוהה ביותר בכל תהליכי עבודתה. כך למעשה הצוות המקצועי שלנו מצליח פעם אחר פעם לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולספק לציבור לקוחותינו את התוצר המרשים ביותר שישרת אתכם נאמנה לפרק זמן ארוך, זאת ברמת הדיוק הגבוהה ביותר. כלל המדבקות שחברתנו מייצרת יעמדו בהתאמה מלאה עם כל דרישה ובקשה שלכם, צרו קשר עמנו כבר היום באתר או בטלפון 053-8094265.

מדבקות בגלילים

מדבקות לתבלינים בעיצוב איש
מדבקות לתבלינים בודדים או בסיטונאות

053-8094265​

053-8094265