מדבקות ויניל, פוליפרופילן, פוליאטלן, או פוליאסטר מהוות כיום חלק ניכר מתוך המדבקות הפלסטיות שנמצאות בשוק. חברת תוויות איכות בע"מ שמחה לעמוד לשירותכם ולספק את המדבקות האיכותיות והמרשימות ביותר. חברתנו מובילה את תחומה מזה שנת 1980 ותוכל לסייע בכל שלב במהלך ייצור המדבקות, זאת לרבות עיצוב גרפי שיתבצע על ידי אנשי המקצוע המנוסים מכל. 

  

על היתרונות של מדבקות ויניל 

 

מדבקות ויניל טומנות בחובן מגוון רחב של יתרונות, כאשר בין הבולטים שבהם כוללים את העובדה כי הן אלו מדבקות פלסטיק אשר עמידות במיוחדת לחום ולחות ובשל עובדה זו הן בעלות חיי מדף ארוכים במיוחד. השימוש של מדבקות אלו הינו מגוון יחסית וניתן יהיה לעשות בהן שימוש גם למטרות הבאות:

 

  • מדברות לרצפה
  • מדבקות לאריחים
  • מדבקות לאמבטיה
  • מדבקות לחלונות ראווה
  • מדבקות שילוט
  • מדבקות לרכבים
  • ועוד...

 

חשוב לציין כי את המדבקות הללו ניתן יהיה לייצר במגוון רחב של גדלים וצורות, זאת על ידי שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם.

 

העמידות הגבוהה של המדבקות הללו והעובדה כי ניתן יהיה להשיג תוצאה מדויקת בהתאמה מלאה לכל דרישה הופכת את מדבקות הויניל לנכונות בעבור אנשים רבים, זאת בין אם לשימוש אישי ובין אם לשימוש עסקי ומוסדי. זכרו לוודא כי אתם פונים אל חברה מנוסה ומקצועית אשר תוכל לספק בעבורכם את המענה אותו אתם מחפשים, זאת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. 

 

מדבקות ויניל איכותיות בהתאמה מדויקת לכל דרישה

 

חברת תוויות איכות בע"מ מזמינה אתכם ליצור קשר עמנו ולהבטיח את ייצורן של המדבקות האיכותיות ביותר אשר יענו על כל צורך שלכם. כך שבין אם אתם מחפשים אחד מדבקות לחלון הראווה שלכם, מדבקות אשר ישמשו כטפט בבית או בבית העסק או אפילו בתור מדבקות לבקבוקים. חברתנו מחזיקה בניסיון עשיר בתחום ומקפידה על ביצוע עבודתה בצורה המקצועית ביותר ותוך שימוש במכונות חדישות ומתקדמות אשר מופעלות על ידי צוות מנוסה. צרו קשר עם חברתנו באתר או במספר הטלפון 053-8094265.

מדבקות ויניל

מדבקות לזכוכית חלבית

053-8094265​

053-8094265