מדבקות פוליאסטר מספקות את המענה המתאים בשעה שאתם מחפשים אחר מדבקה שתהיה  עמידה, איכותית ויפה. את המדבקות הללו ניתן יהיה ליצור בעזרתה של חברת תוויות איכות בע"מ. חברתנו מובילה את תחומה מאז שנת 1980 ותעמיד לשירותכם את אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר אשר יעשו את כל הניתן בכדי להעניק לכם את המענה המדויק לכל בקשה או העדפה עיצובית שלכם.

 

מדבקות פוליאסטר – נקודות שכדאי להכיר

 

מדבקות פוליאסטר מהוות את הפתרון המושלם בעבור הצורך במדבקות אשר עמידות בתנאי חוץ קשים, זאת לרבות עמידות בטמפרטורה גבוהה ועמידות בממיסים שונים. סיבולת ייחודית זו הופכת את המדבקות ליעילות במיוחד גם בתנאים משתנים. להלן מספר נקודות שכדאי יהיה להכיר בנוגע למדבקות המרשימות הללו:

 

ניתן יהיה ליצור את המדבקות הללו בכל גודל, צורה וצבע שרק תרצו.

מדבקות אלו מיוצרות מחומר פלסטי דק, שקוף או אטום, שכבת דבק נייר סיליקון.

רבים בוחרים במדבקות פוליאסטר מפני שמספקת עמידות רבה גם בפני קרינת UV, כימיקלים וכיו"ב.

יש אפשרות לבצע גם למינציה מפוליאסטר שתספק הגנה מירבית למדבקה.

מדבקות הפוליאסטר מתאימות במיוחד למוצרי חשמל שונים ולסוללות, כיסויי מסך בעבור טלפונים ניידים, מנועים, הגנה בפני מרכיבים חזקים של מוצרי קוסמטיקה ושלל נוסף של מוצרים אחרים.

בדומה למדבקות אחרות, ניתן יהיה להעניק למדבקה כל עיצוב שתרצו, כל צבע או תוכן אותו אתם מעוניינים להדפיס עליה.

מדבקות פוליאסטר הינן זמינות גם בגלילים וגם בגיליונות וניתנות לייצור איכותי בדרכים שונות ומגוונות. 

 

מדבקות פוליאסטר להדפסה איכותית

 

תוויות איכות בע"מ עומדת בשמחה לרשות לקוחותיה מזה ארבעת העשורים האחרונים ומקפידה על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ומקצועיות בכל פרויקט. חברתנו מקפידה על ביצוע עבודתה בצורה המדויקת אשר תואמת את כל דרישותיו וצרכיו של הלקוח, זאת על ידי השלמת בדיקות בקרת איכות קפדנית בכל שלבי הייצור של המדבקות בהן אתם מעוניינים. צרו קשר עם חברתנו כבר היום באתר או במספר הטלפון 053-8094265.

מדבקות פוליאסטר​

מדבקות פוליאסטר​ איכותיות

053-8094265​

053-8094265